KLUCZOWE OSOBY

Artur Damian Kotliński

prezes zarządu

Wykładowca akademicki prowadzący zajęcia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii. Laureat konkursu Anioł Biznesu 2013 i 2014 organizowanego przez PARP, FORBES i IDEA BANK. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów badawczych o charakterze zarówno marketingowym jak i społecznym; ma na swoim koncie prowadzenie ponad 500. projektów badawczych na terenie całej Europy. Autoryzowany szkoleniowiec PARP-u, autor kilkudziesięciu artykułów oraz prac badawczych. Ekspert w Narodowym Programie Badawczym Foresight Polska 2020 oraz Akademickie Mazowsze 2020. 

W wolnych chwilach - a ma ich niewiele - zabiera Żonę i 15-letniego Mateusza na spacer albo relaksuje się w plenerze.

e-mail: a.kotlinski@instytut-ipc.pl
mobile: +48 790 222 337

Jarosław Sawicki

dyrektor ds. badań, członek zarządu

Socjolog, badacz z kilkuletnim doświadczeniem, w latach 2007-12 doktorant i wykładowca akademicki na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Członek Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii oraz Polskiego Towarzystwa Ewaluacyjnego. Uczestniczył w ponad setce projektów badawczych i konsultingowych. Specjalizuje się głównie w badaniach społeczno-gospodarczych oraz analizie ilościowej, stąd bardzo dobra znajomość metod i technik ilościowych, statystyki oraz narzędzi do obróbki i analizy danych. Specjalista z zakresu opracowywania metodologii badań społecznych, w firmie zajmuje się kierowaniem pracami zespołów badawczych.

Na co dzień szczęśliwy mąż Moniki i ojciec Ignasia oraz Helenki, a także zapalony fotograf zgłębiający arkana średnioformatowych analogów oraz wielbiciel architektury postindustrialnej i modernistycznej i amerykańskich muscle cars. Marzy o domu na Żuławach Wiślanych.

e-mail: j.sawicki@instytut-ipc.pl
mobile: +48 792 767 400


Żaneta Rosiak

kierownik działu badań marketingowych, prokurent

Socjolożka, absolwentka Uniwersytetu Opolskiego. Uczestniczyła zarówno w projektach badawczych i konsultingowych. Specjalizuje się głównie w analizie jakościowej.  W IB IPC Sp. z o.o. zajmuje się kierowaniem pracami zespołów badawczych dla klientów zarówno instytucjonalnych jak i biznesowych.

Na co dzień szczęśliwa Żona Jarosława R. Zagorzała fanka sportów walki, a w szczególności MMA. Kocha zwierzęta - ma już 2 psy:-)

e-mail: z.rosiak@instytut-ipc.pl
mobile: +48 534 660 688


Nie zapominamy również o naszych badaczkach (Ani, Magdzie, Agnieszce, Kasi, Karolinie, Emilii i Oli) i badaczach (Adamie, Marcinie, czy Ziemowicie), strategach (Przemku, Marku i Bożenie) oraz naszych koordynatorach (głównych: Damianie, Kamilu, Justynie, Robercie, Tomku, Jonaszu i Mariuszu) oraz setkach ankieterów, którzy pracują dla nas w dzień i w nocy! To jest po prostu Instytut Badawczy IPC !


Wszystkie prawa zastrzeżone IPC 2011   Projekt i realizacja Piotr i Paweł